CyberSecurity Jedi

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Návrh architektúr, infraštruktúr alebo infomačných systémov (na technickej úrovni).
  • Pokročilá správa systému Windows (vrátane AD, WSUS, AAD,…) alebo systému Linux.
  • Znalosť konfigurácie sieťových a bezpečnostných prvkov.
  • Znalosť bezpečnostných štandardov (ISO, PCI DSS, NIST CSF, DORA, NIS2).
  • Enterprise bezpečnostná architektúra.
  • Bezpečnostný dohľad a detekčné inžinierstvo.
  • Aplikačná architektúra, devops a secdevops.

  • Základná znalosť penetračného testovania (OWASP, ISSTM, CREST)
  • Základná znalosť riešenia bezpečnostných incidentov
  • Základná znalosŤ forenznej analýzy
  • Základná znalosť analýzy škodlivého kódu
  • Základná znalosť Threat inteligencie

  • Skriptovanie aspoň v jednom jazyku (Powershell, Bash, Perl a pod.)
  • Programovanie aspoň v jednom jazyku (kompilovanom alebo interpretovanom)
  • Základy SQL alebo iného dotazovacieho jazyka
  • Hĺbková znalosť sieťových konceptov (ISO/OSI, TCP/IP model)
  • Hĺbková znalosť konceptov operačných systémov (prerušenia, súborové systémy, princípy fungovania OS)

Zamestnanecké výhody, benefity

Naša firma podporuje zamestnancov v kontinuálnom vzdelávaní. Možnosť sebarozvoja poskytujeme prostredníctvom kurzov, certifikácií, workshopov či účasti na konferenciách.
Podporujeme vlastnú iniciatívu kolegov v rámci pracovného procesu. Na pozícií developera to znamená, že vaše nápady môžu ovplyvniť výsledný produkt, ktorý v konečnom dôsledku pomáha chrániť množstvo zariadení!
Veríme, že dobré výsledky firmy sú dielom celého tímu. Úspech pretavujeme do odmien nad rámec finančného ohodnotenia. Samozrejmosťou je pridelenie firemného hardware.

Podporujeme aktívny životný štýl príspevkom na MultiSport kartu. V kancelárií vždy nájdete zdravé občerstvenie. A máme super kávu! Keď práve nemáte svoj deň, môžete využiť sickday.
Radi niekedy spoločne vypneme, preto sa pravidelne stretávame na teambuildingoch. Môžeme sa tam stretnúť v uvoľnenej a priateľskej atmosfére.

Ako IT firma si uvedomujeme prínosy práce z domu. Preto máte možnosť využívať homeoffice. Veríme, že sa potom na jeden-dva dni v týždni v kancelárií budete o to viac tešiť.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, vývoj softvéru.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

IT

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Disciplína, motivácia, zodpovednosť a spoľahlivosť
Vášeň pre zvolený aspekt kybernetickej bezpečnosti
Lojalita k tímu
Drive ísť dopredu a neustále sa vzdelávať
Nadhľad nad problémom a schopnosť strategického uvažovania
Schopnosť tímovej spolupráce, ale aj samostatnosť
Schopnosť manažovať svoj čas (bez externého mikromanažmentu)
Analytické a kritické myslenie
Komunikatívnosť
Problem solving prístup

Plat (brutto)

5 000 EUR/mesiac

Kontakt

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na [email protected].